Візитка (візитна картка) — носій інформації про особу чи компанію, атрибут кожної ділової людини. На сьогоднішній день друк візиток це найбільш затребувана послуга на ринку поліграфії. Обмінюючись візитками люди залишають про себе всі важливі дані: телефон, ім’я, свій вид діяльності. Візитну картку через невеликі розміри можна зручно розмістити в гаманці чи спеціальній візитниці для подальшого користування.

Друк візиток ділових та рекламних (корпоративних)

Візитні картки можна умовно поділити на декілька типів: ділові (особисті) та рекламні. Кожен з цих видів має свої особливості. Наприклад, друк візиток ділових передбачає розміщення контактної інформації про особу. Це в основному телефон, е-майл, адреса. Мінімум інформації — а ефект величезний, адже в пам’яті відкладається те, що ваш співрозмовник дбає про свою репутацію. Такі візитки частіше всього використовуються в неформальній обстановці, при особистих зустрічах.

Друк візиток рекламних — це вже візитки призначені для масового розповсюдження. Така візитна картка містить інформацію про товари чи послуги, акції, знижки чи гарячі пропозиції. Враховуючи невеликий розмір потрібно передбачливо розмістити тільки рекламовані послуги та обов’язково номер телефону. Найкраще спрацьовують візитки про доставку піци, СТО, клінінгові послуги та ін. Правильно виготовлена рекламна візитка — запорука залучення нових клієнтів! Дизайн рекламної (ще називають «корпоративна») візитки повинен бути розроблено в корпоративному стилі.

Замовити друк візиток в РА Вулик можна як ділові так і корпоративні. Наша агенція окрім виготовлення візиток пропонує розповсюдження серед цільової аудиторії та надає послугу розробки дизану рекламної поліграфії.