Роздача листівок Львів промоутерами (газет, оголошень, візиток та іншої рекламної продукції)

Роздача листівок Львів промоперсоналом є одним із найефективніших способів провести рекламну акцію. Саме така реклама дозволяє охопити потрібну аудиторію в самий короткий термін та залучити потенційних клієнтів.

Наша рекламна агенція Вулик вже понад 8 років займається організацією та провеленням роздачі листівок у Львові та містах Західної України. На даний час це досить затребувана послуга, її ефективність залежить від рекламної ідеї. Розробляючи макет рекламної листівки потрібно виділяти основну інформацію та обов’язково розбавляти текст картинками. У листівці (ліфлеті) потрібно вказувати переваги, акції, гарячі пропозиції, точні контактні дані.  Якщо адреса підприємства в труднодоступному місці — обов’язкова карта та маршрут проїзду.

Роздача листівок — підбір оптимальних місць

Вибір місця для ліфлетінгу завдання не з таких простих, як виглядає на перший погляд. При масовій рекламній компанії можна вибирати будь-яке людне місце, але при наймі на роботу, наприклад, є певні особливості. Тут уже потрібно вибирати відповідну аудиторію (а це вже люди старші віком, не пенсіонери, і т. п) та локацію. Виділяють такі основні місця для ліфлетінгу:

  • Роздача листівок на зупинках громадського транспорту
  • Розповсюдження біля Торгових центрів, супермаркетів в м. Львів
  • Розноска під двірники авто та на перехрестях в автівки
  • Роздача флаєрів в ТЦ за наявності відповідних дозволів

Потрібно ефективна роздача листівок Львів? Тоді ми організуємо розробку ідеї рекламної листівки, роздрукуємо і якісно все роздамо за допомогою промоутерів. Також є підрядники в Західній Україні, є можливість виготовити промо-форму чи організувати нестандартну роздачу (наприклад в ростовій ляльці).