Роздача листівок

Роздача листівок

РОЗДАЧА РЕКЛАМНИХ ЛИСТІВОК, ФЛАЄРІВ, ГАЗЕТ

Роздача листівок, флаєрів та інших рекламних матеріалів є одним із найефективніших і найшвидших варіантів провести рекламну агітацію чи донести потрібну інформацію до кінцевого споживача. Саме така реклама дозволяє охопити потрібну аудиторію в самий короткий термін, адже зовсім не важко зоорієнтуватись де саме найбільший потік людей і зробити роздачу рекламних листівок.

Роздача листівок у Львові — одна з основних послуг нашох BTL-агенції. На даний час це досить затребувана послуга, і з свого досвіду можемо відмітити, що ефективність залежить саме від рекламного звернення, тому до цього питання має бути особливий підхід. У листівці (ліфлеті) обов’язково потрібно вказувати: переваги, акції, гарячі пропозиції, точні контактні дані, та все це розбавляти інформативними зображеннями. Якщо адреса підприємства в труднодоступному місці — обов’язкова карта та маршрут проїзду.

Роздача листівок Львів — підбір оптимального місця

Вибір місця для ліфлетінгу (роздача флаєрів чи іншої реклами) завдання не з таких простих, як виглядає на перший погляд. При масовій рекламній компанії можна вибирати будь-яке людне місце, але при наймі на роботу, наприклад, вибирати потрібно відповідну аудиторію, а це вже люди старші віком, не пенсіонери, і т. п. Виділяють основні місця для ліфлетінгу:

  • Роздача листівок на зупинках громадського транспорту
  • Розповсюдження біля Торгових центрів, супермаркетів
  • Розноска під двірники авто та на перехрестях в автівки
  • Роздача флаєрів в ТЦ за наявності відповідних дозволів

Потрібно ефективна роздача флаєрів у місті Львів? Тоді ми можемо організувати як і розробку ідеї, друк ліфлетів так і швидко та якісно за допомогою промоутерів розповсюдити. Також є підрядники в Західній Україні, є можливість виготовити промо-форму, організувати нестандартну роздачу, наприклад в ростовій ляльці

Промоутери для роздач реклами