Поліграфія Львів — якісно, вчасно!

Поліграфія представляє собою два основних варіанти друку: офсетний та цифровий. Поліграфічні послуги в РА Вулик представлені як одним так і іншим способом друку. Офсетний друк найбільш затребуваний не тільки у Львові, але і в усьому світі. Особливістю такого друку є низька вартість на готову продукцію, і чим більше замовлення — тим дешевший друк. Поліграфія Львів від РА Вулик — це низька вартість друку при збереженні якості продукції.

Поліграфія є незмінним атрибутом проведення рекламної компанії будь-якої складності. Рекламна листівка це носій інформації для потенційних клієнтів і має велике значення на проведення рекламних акцій. За допомою поліграфічної продукції можна створити образ успішної організації чи показати переваги над конкурентами. Поліграфія Львів від РА вулик — це широкий вибір продукції для проведення рекламних компаній та звичайних роздач.

Коротко можна виділити такі основні види поліграфії на акції: а) Листівки та флаєри — невеликого формату, які використовуються в звичайних роздачах на вулицях та на промоакціях, також вистаках. б) Буклети — інформативні листівки різної товщини, які найбільш підходять на виставки чи прес-конференції. в) Візитки — невеликого розміру, компактні, ділові та для роздач. Можуть як рекламувати особу (інформація про клієнта) так і послуги компаній. г) Наклейки — для розклейки оголошень та як інформаційні листівки для поклейки в потрібних місцях. д) Плакати та афіші (формат а3-а1) найкраще підходять для розміщення на дошках оголошень та рекламування подій та заходів. е) Хенгери — для розвішування на дверних ручках, тощо.

Поліграфія Львів від РА Вулик — це найкраще співвідношення ціни та якості, а також вчасні терміни виконання замовлень. Наші переваги — це комплекс послуг з розробки концепції рекламної акції — поліграфічні послуги у Львові — донесення до кінцевої цільової аудиторії